W weekend kolejne zmiany w organizacji ruchu [informator]

fot. Bogusław Świerzowski/krakow.pl

W najbliższy weekend drogowcy wprowadzą istotne zmiany w organizacji ruchu drogowego związane z trzema inwestycjami prowadzonymi w Krakowie – modernizacją ul. Krakowskiej, remontem trasy do Bronowic, a także budową Trasy Łagiewnickiej

Modernizacja ul. Krakowskiej – zmiana organizacji ruchu drogowego na ul. Dietla (od 18 maja):

W związku z modernizacją ul. Krakowskiej oraz przebudową torowiska na skrzyżowaniu ulic Stradomskiej, Dietla i Krakowskiej zostanie zamknięta jezdnia ulicy Dietla, prowadząca w kierunku mostu Grunwaldzkiego (na odcinku od ul. św. Sebastiana do ul. Sukienniczej).

Szczegółowe informacje na temat zmian znajdziecie tutaj.

Remont ul. Królewskiej, Podchorążych i Bronowickiej – zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie ul. Rydla (od nocy z 19 na 20 maja):

W związku z pracami na torowisku do Bronowic w nocy z 19 na 20 maja zostaną wprowadzone kolejne zmiany. Zamknięta zostanie południowa część skrzyżowania ulic Bronowickiej i Rydla.

Szczegółowe informacje na temat zmian znajdziecie tutaj.

Budowa Trasy Łagiewnickiej – zmiana w organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniu ul. Herberta, Turowicza i Witosa (od nocy z 19 na 20 maja):

W związku z budową Trasy Łagiewnickiej w nocy z 19 na 20 maja zostaną wprowadzone zmiany w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ulic Herberta, Turowicza i Witosa. Ruch będzie prowadzony po wschodniej części tego skrzyżowania.

Szczegółowe informacje na temat zmian znajdziecie tutaj.

Zobacz także