A może na łyżwy? Sprawdź, gdzie możesz pojeździć

Musisz przeczytać

Zima w Krakowie nie musi być nudna, a miłośnicy aktywności fizycznej mogą skorzystać z lodowisk w różnych punktach miasta lodowiska. Gdzie można wybrać się na łyżwy?

Lodowisko NCK, al. Jana Pawła II 232

Mobilne lodowisko, które powstało dzięki zaangażowaniu budżetu miasta Krakowa, przy wsparciu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie ma 800 m2 i znajduje się w samym centrum dzielnicy.

Korzystać ze ślizgawki pod chmurką można przez siedem dni w tygodniu, a dokładne informacje dotyczące godzin i biletów dostępne są na stronie internetowej Nowohuckiego Centrum Kultury.

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Od 3 grudnia można korzystać z „Zimowej areny” – strefy, która do końca lutego będzie działała przy TAURON Arenie Kraków. Oprócz ślizgawki można tam również skorzystać ze strefy gastronomicznej, toru curlingowego, ogrzewanych gondolek i przeróżnych atrakcji dla najmłodszych.

Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Krakowa dzieci i uczniowie z Krakowa mają możliwość skorzystania z lodowiska bezpłatnie w wybranych godzinach.

Harmonogram ślizgawki, wypożyczalni sprzętu i informacje o biletach dostępne są na stronie internetowej TAURON Areny Kraków.

Lodowisko Cracovii,  ul. Siedleckiego 7

Lodowa tafla udostępniana jest przez sekcję hokeja MKS Cracovia i jest największą krytą ślizgawką w Krakowie. Ślizgawki trwają 90 i 60 minut, a bilety można nabyć na lodowisku. Osoby, które nie posiadają własnego sprzętu mogą wypożyczyć łyżwy w obiekcie.

Wszystkie informacje dotyczące godzin, biletów można znaleźć na stronie internetowej lodowiska Cracovii.

Lodowisko Ice Park Kraków, park im. Jordana przy ul. Reymonta

W parku Jordana powstało największe lodowisko w Polsce pod chmurką podzielone na trzy strefy – taflę dużą o powierzchni 1200 m2, taflę dla dzieci 400 m2 oraz alejkę lodową o długości 360 metrów bieżących. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, chodziki do nauki jazdy, ale także naostrzyć własny sprzęt.

Ile trzeba zapłacić za godzinę jazdy oraz kiedy można skorzystać ze ślizgawki? Tego dowiedzieć można się na stronie lodowiska Ice-Park.

Lodowisko na placu Nowaka-Jeziorańskiego

Tuż przy Galerii Krakowskiej mieszkańcy i turyści mogą skorzystać ze ślizgawki dostępnej od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-21.30. Więcej informacji dotyczących cennika oraz korzystania z lodowiska można uzyskać dzwoniąc na numer infolinii Galerii Krakowskiej, dostępny na stronie internetowej centrum handlowego.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca