W Wiśle powróciła beznadzieja. Porażka w Niecieczy

Kibice Wisły kolejny raz mieli nadzieję, że ich drużyna zacznie grać na miarę oczekiwań, i kolejny raz otrzymali bolesny cios. Krakowianie przegrali bowiem w Niecieczy 1:2. Nic nie zapowiadało, że Wisła da kolejną plamę w tym sezonie. Piłkarze trenera Radosława Sobolewskiego wyszli na prowadzenie po rzucie karnym wykorzystanym przez Szymona Sobczaka i wydawało się, że … Czytaj dalej W Wiśle powróciła beznadzieja. Porażka w Niecieczy