Wantuch chciał zażartować, a podpadł internautom

Wpadł jak śliwka w kompot! Łukasz Wantuch zasugerował, że kobiety nie powinny prowadzić samochodów i… został rozjechany przez internautów. Musiał potem się tłumaczyć, że to tylko żart.

Świeżo upieczony radny lubi komunikować się ze swoimi wyborcami za pośrednictwem Facebooka. I tak było tym razem. Opisał niewinną z pozoru historię.

„To potrafi tylko kobieta. Wielki korek na 29 Listopada. Jeden pas zajmuje samochód na światłach awaryjnych. Zaparkowałem samochód, podchodzę i pytam się czy mogę jakoś pomóc. A ona „nie, wie Pan, tylko skończyła mi się benzyna”. Bierze kanisterek i idzie na BP zatankować. W Arabii Saudyjskiej rozwiązali takie problemy w prosty sposób.”

No i zaczęło się. Ktoś potem dopowiedział, że w Arabii Saudyjskiej kobiety mają zakaz prowadzenia pojazdów silnikowych, a Wantuch dodał od siebie, że część mężczyzn uważa to za idealne rozwiązanie. Znów – niby na żarty. Ale znów miał kłopoty.

„Zamiast po prostu przeprosić za tak koszmarnie szowinistyczny tekst, próbuje pan teraz nam wmówić, że się oburzamy, bo nie zrozumialyśmy pana blyskotliwego żartu? SERIO?” – napisała jedna z internautek.

„usun to i napisz jutro, ze byles pijany. Proszę. Albo przyjde do Ciebie z butelka wodki i sam to zrobię” – radził kto inny.

Wantuch musiał się tłumaczyć, że to humor rodem z Monty Pythona. Zresztą zobaczcie sami:

(wm)

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie