Wchodzisz, zabierasz, wychodzisz. Taki bezobsługowy sklep powstanie w Krakowie! [wideo]

Sklep sieciów Żabka stawia na sklepy bezobsługowe. Pierwszy powstał już w Poznaniu, a kolejny planowany jest w Krakowie!

Wchodzisz, zabierasz, wychodzisz – tak w skrócie działa tak sklep. By otworzyć drzwi, musisz zeskanować aplikację Żabki, a przed wyjściem pokazać do kamery swoje zakupy. Gdy zostaną zeskanowane, odpowiednia kwota zostanie ściągnięta z konta.

Taki sklep otwarty jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Funkcjonuje już w Poznaniu, ale wkrótce inwazja ma objąć także inne polskie miasta. 

– W planach jest uruchomienie kolejnych Żappka Store w największych miastach w Polsce. Drugi bezobsługowy punkt powstanie w Warszawie, kolejne lokalizacje planujemy w Poznaniu i Krakowie. Plan to kilkadziesiąt sklepów w 2021 r.- podaje portalu Wiadomoscihandlowe.pl.

A jak działa Żappka Store? Sprawdźcie poniżej:

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie