Kultura

Wciągnie glany i wraca do Krakowa z hitami sprzed 27 lat!

 

Już 27 lat  mija od czasu ukazania się albumu YA HOZNA Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami “Babę zesłał Bóg”, “Kochaj mnie jak wariat”, “Tańczę na stole” czy “Tortury” płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Teraz znów będzie można jej posłuchać – 26 listopada o godz. 19 w Klubie Muzycznym Forty Kleparz w Krakowie wystąpi Renata Przemyk. 

O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.

Drugiego maja bieżącego roku, w ramach Festiwalu „3-majówka” we Wrocławiu, miało miejsce historyczne wydarzenie – powrót Renaty Przemyk w glanach, z przebojami z pierwszej płyty! Zgromadzona tam widownia miała okazję bawić się przy utworach, na które fani czekali przez ponad 20 lat! Koncert spotkał się z niesamowitym entuzjazmem publiczności, wśród której znaleźli się pierwsi fani Artystki, a ogromna energia płynąca z obu stron sceny, przyciągnęła także nowych słuchaczy!

Po tak gorącym przyjęciu, Renata z zespołem przygotowała dla swoich fanów specjalny projekt koncertowy, który oferuje ogromne emocje i powrót do przeszłości pełnej wartościowej muzyki.

Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (“Babę zesłał Bóg”) oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: “Ten taniec”, “Zero” czy “Kochana”!

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Ceny biletów: 60 zł
można nabyć Indywidualnie w Klubie Kleparz w Krakowie lub na stronach internetowych:

www.ebilet.pl lub www.biletyna.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona. 

RENATA PRZEMYK

Występ odbędzie się 26 listopada 2017 roku o godz. 19:00

W Klubie Muzycznym Forty Kleparz w Krakowie.   
“RENATA PRZEMYK POWRACA W GLANACH NA SCENĘ WRAZ Z KULTOWĄ PŁYTĄ “YA HOZNA”!

dn

zdjęcie tytułowe / fot. Wikimedia