Tu w weekend możesz utknąć w korku

Nie chcesz popsuć sobie weekendu albo początku nowego tygodnia? Omijaj rejon ulicy Bora-Komorowskiego. Od piątku do poniedziałku będą rządzić tam koparki.

ZIKiT informuje, że w weekend odbywać będzie się remont skrzyżowania ulic Bora-Komorowskiego – Andersa – Wiślicka – Okulickiego. Prace potrwają od piątku (23.09) od godz. 20 do poniedziałku (26.09) do godz. 6:00.

Jakie utrudnienia czekają kierowców?

– ul. Wiślicka (od ul. Czaplickiego do ul. Bora-Komorowskiego): zamknięta dla ruchu (nie dotyczy KMK i TAXI). Dojazd do skrzyżowania objazdem przez ul. Czaplickiego

– lewoskręt z ul. Stella-Sawickiego w ul. Bora-Komorowskiego: zwężenie do jednego pasa ruchu

– w sobotę (od godzin rannych): brak możliwości skrętu w lewo z ul. Bora-Komorowskiego (od strony ul. Andersa i ul. Okulickiego) w ul. Stella-Sawickiego

– niedziela noc: brak relacji lewoskrętnych na wszystkich kierunkach

ZIKiT apeluje również o zwracanie uwagi na oznakowanie. Aby utrudnienia trwały jak najkrócej prace będą postępować w najszybszym możliwym tempie, co oznacza że organizacja ruchu będzie zmieniana bardzo dynamicznie. W przypadku gdyby warunki pogodowe nie pozwalały na prowadzenie prac, remont zostanie przesunięty na kolejny weekend.

(mm, ZIKiT)

Zobacz także