Wiara jest dla Ciebie ważna, a szukasz miłości? Wybierz się na chrześcijańską randkę błyskawiczną

fot. Pixabay

Jesteś w średnim wieku i nie możesz znaleźć swojej drugiej połówki? Twoja bratnia dusza powinna wyznawać chrześcijańskie wartości? Jeśli tak to wybierz się na chrześcijański speed dating!

Szybkie randki zwane speed dating to spotkania dla singielek i singli. Czym się różni speed dating od zwykłej randki? Zasada jest prosta: masz tylko kilka minut na porozmawianie z jedną osobą. W ciągu kilku godzin można poznać wiele ciekawych osób i kontynuować z nimi później znajomość.

Chrześcijańskie randki dedykowane są dla singielek i singli z chrześcijańskimi wartościami. Mogą w nich brać udział osoby szukające nowych wyzwań, przyjaźni oraz oczywiście miłości. Organizatorzy podkreślają, że nie są to spotkania dla osób żyjących byle jak i z byle kim. Współczesnym chrześcijańskim singlom trudno znaleźć partnerów, więc chrześcijańskie randki mają być specjalnie dla nich dedykowaną przestrzenią.

Szybkie chrześcijańskie randki są organizowane w Krakowie, Katowicach, Tarnowie oraz we Wrocławiu. W czerwcu chętni będą mogli sami przetestować skuteczność speed datingu w naszym mieście. W dzień dziecka odbędzie się spotkanie dla grupy wiekowej 21-29, a 9 czerwca na szybką randkę zaproszeni są single w wieku od 35 do 45 lat. W ciągu dwóch godzin każdy będzie mógł porozmawiać z płcią przeciwną przez około 7 minut. Spotkanie odbędzie się w jednej z restauracji na Zabłociu. Organizatorzy zapewniają, że zadbali o romantyczny klimat.

Tutaj wydarzenie na Facebook’u.

(js)

fot. Pixabay

Zobacz także