Wicemistrz Europy w maratonie poprowadzi trening w ramach cyklu Biegaj w Krakowie

Na najbliższych zajęciach „Biegaj w Krakowie!”, które odbędą się jutro pojawi się wyjątkowy gość! Będzie nim Yared Shegumo – wicemistrz Europy w maratonie z 2014 roku, olimpijczyk z Rio de Janeiro, ambasador marki ASICS. Reprezentant Polski poprowadzi rozgrzewkę i weźmie udział we wspólnym treningu. Początek treningu o godzinie 10.00 na Błoniach  (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1)

Na zajęciach trenerzy będą dobierać obciążenia do dystansu  do stażu treningowego i poziomu zaawansowania. Będzie można uzyskać odpowiedz na pytania dotyczące m.in. obuwia, odżywiania na treningu, przed biegiem, na trasie biegu, samego treningu. Trenerzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą praktyczną oraz teoretyczną. Nie zabraknie pracy tlenowej, będą ćwiczenia w truchcie – biegowe abecadło

Pochodzący z Etiopii biegacz, od 2003 roku będący obywatelem Polski, w sierpniu 2014 roku podczas 22. Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Zurychu sprawił wszystkim kibicom wspaniałą niespodziankę, zdobywając srebrny medal w maratonie. W tym samym roku gościł również w Krakowie i wziął udział w 1. edycji Cracovia Półmaratonu Królewskiego, zajmując czwarte miejsce.

Przyjść może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. 

 

Najnowsze

Co w Krakowie