Widzieliście go? Jest podejrzewany o próbę paskudnego gwałtu

Portret pamięciowy

Policjanci proszą o pomoc i radzą, by mieć oczy dookoła głowa. Człowiek zdjęcia, mężczyzna w wieku 25-30 lat, jest podejrzany o próbę gwałtu na dziewczynce poniżej 15. roku życia.

„Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach szuka pedofila, który 2 sierpnia w Barwałdzie Górnym próbował  zgwałcić dziewczynkę. Ktokolwiek może pomóc w ustalenie sprawcy, proszony jest o pomoc” – pisze portal Wadowiceonline.pl

Wiek 25-30 lat, wzrost 170-175 cm, sylwetka średnia, cera śniada, z bliznami po przebytym trądziku, włosy czarne krótkie, oczy brązowe, bez zarostu z wyraźnie wysuniętą dolną szczęką.

Podejrzany ubrany był w podkoszulek z krótkim rękawem koloru czarnego, spodnie ¾ koloru czarnego, plecak czarny na szelkach, w uszach miał słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też ciemny tatuaż na ręce  – przedramieniu (lub w okolicach przedramienia).

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa proszone są o kontakt. Policja zapewnia anonimowość. Telefon do KPP w Wadowicach:  33-8729200 lub nr 997 – do najbliższej jednostki policji.  

dn

zdjęcie tytułowe / fot. portret pamięciowy

Zobacz także