Więcej lotów do Dubaju z Krakowa. W sierpniu polecimy trzy razy dziennie

Musisz przeczytać

Linia lotnicza flydubai ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zwiększy w sierpniu liczbę lotów na trasie pomiędzy Dubajem i Krakowem. Między stolicą Małopolski a największym miastem Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie można przemieścić się siedemnaście razy w tygodniu, a nie jak dotychczas czternaście razy.

Zgodnie z rozkładem lotów od 3 sierpnia do 2 września br. loty pomiędzy Krakowem a Dubajem będą się odbywać trzy razy dziennie w poniedziałki, czwartki i soboty, a w pozostałe dni tygodnia dwa razy dziennie.

– Potencjał tego połączenia należy wykorzystać. Zawsze podkreślamy, że nasze działania, współpraca z przewoźnikami to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, potrzeby klientów. Sezon Lato 2023 to wynik kilkunastomiesięcznej pracy włożonej w odbudowę siatki połączeń Kraków Airport. Dubaj często jest celem podróży, ale to również świetna baza przesiadkowa do Azji, Afryki oraz na Antypody. Dzięki współpracy flydubai z liniami Emirates, pasażerowie podróżujący z Krakowa mogą skorzystać z szerokiej oferty obu linii – powiedział Radosław Włoszek,prezes zarządu Kraków Airport.

Kraków Airport   w tegorocznym sezonie letnim  odbudowuje siatkę połączeń sprzed okresu pandemii. Świadczy o tym przekroczenie w miniony weekend progu 5 mln pasażerów obsłużonych od początku roku. Wynik taki został odnotowany po raz piąty w historii portu, a obecny osiągnięto najszybciej w skali danego roku.

W Balicach powitano 5 milionowego pasażera

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca