Wielka aukcja lokali na najem użytkowy. Interesujące lokalizacje

Chcecie założyć własny biznes, ale nie macie lokalu? W takim razie nie możecie przegapić aukcji Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie. Do wynajęcia będą lokale użytkowe m.in. przy ul. Elsnera, Krakowskiej oraz na os. Centrum D, Młodości, Teatralnym i Uroczym. 

Do wynajęcia w trybie aukcji skierowano interesujące lokale użytkowe położone w atrakcyjnej lokalizacji m.in.: przy ul. Krakowskiej 29 (powierzchnia 49,00 m², usytuowanie na parterze, wejście od frontu budynku) oraz przy ul. Elsnera 3 (powierzchnia 21,58 m², usytuowanie na I piętrze).

Interesująco przedstawia się także oferta lokali zlokalizowanych na terenie Nowej Huty, gdzie przeznaczono do wynajęcia lokale m.in.: na os. Centrum D 7 (powierzchnia ogólna 190,24 m², usytuowanie na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 59,99 m²), na os. Uroczym 5 (powierzchnia ogólna 199,52 m2, usytuowanie na parterze oraz częściowo w poziomie piwnicy o pow. 61,35 m²), na os. Młodości 8 (powierzchnia 43,83 m², usytuowanie na parterze), a także na os. Teatralnym 3 (powierzchnia 20,99 m², usytuowanie na parterze).

Przed przystąpieniem do aukcji lokale są udostępniane do oglądania, celem sprawdzenia czy jego/ich powierzchnia, rozkład pomieszczeń, ilość światła dziennego w lokalu i inne parametry są właściwe do uruchomienia planowanej przez danego oferenta działalności.

Osoby zainteresowane udziałem w aukcji zobowiązane są do 28 sierpnia dokonać wpłaty wadium oraz złożyć ofertę przystąpienia do aukcji, która odbędzie się 30 sierpnia. 

Wszelkich informacji w tym zakresie udziela telefonicznie Referat Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie pod numerem tel.: 12 616 61 54. Więcej informacji na stronie internetowej ZBK.

js/krakow.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie