Wielkie poszukiwania kobiety pod Krakowem. Zaangażowanych było ponad 100 osób!

Musisz przeczytać

88-latka nikogo nie powiadomiła i wyszła z domu. Znaleziono ją kilka godzin później, mocno wychłodzoną.

W poniedziałek do Komendy Powiatowej Policji zgłosiła się mieszkanka podkrakowskich Pawlikowic i zawiadomiła o zaginięciu 88-letniej matki. Kilka godzin wcześniej kobieta wyszła z domu nie informując o tym fakcie nikogo. Początkowo rodzina na własną rękę próbowała odnaleźć seniorkę, ale gdy nie przynosiło to efektów, powiadomiono policję.

– Policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w którą oprócz członków rodziny zaangażowani byli także strażacy OSP i PSP oraz Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza z Myślenic. Do działań wykorzystany był również policyjny pies tropiący . Łącznie w działaniach wzięło udział ponad 100 osób. Dzięki  bardzo dużej akcji poszukiwawczej kobieta została odnaleziona niespełna cztery  godziny od zgłoszenia. Starszą panią  odnaleźli członkowie grupy Ochotniczej Straży Pożarnej Grupy Ratowniczo Poszukiwawczej z Myślenic – informuje policja.

Kobieta znajdowała się w zagłębieniu terenu, w kompleksie leśnym położonym prawie 500 m od miejsca zamieszkania. Była wychłodzona (miała 34,3 st. C) oraz miała uraz lewego biodra. 88-latka została przetransportowana do jednego z krakowskich szpitali.

jk

fot. zdjęcie poglądowe

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca