Wielkie święto Energylandii! Nie może Was tam zabraknąć!

Koncerty, największy rollercoaster w Europie oraz mnóstwo zabawy! W ten weekend w Energylandii odbędą się dwie wielkie imprezy – Disco Polo Festival oraz 5. Urodziny Energylandii wraz z 1. rocznicą HYPERIONA. Czekają na Was największe gwiazdy muzyki, karuzele oraz Water Park. Nie zabranie tortu, lampek szampana oraz gadżetów i konkursów dla gości. Nie może Was tam zabraknąć!

W piątek i sobotę odbędzie się Disco Polo Festival. Pierwszego dnia imprezy największą gwiazdą będzie Sławomir, który zaśpiewa dla publiczności swój największy hit „Miłość w Zakopanem”. Na scenie zaprezentują się również Afterparty, Boys, Cliver, Miły Pan, Piękni i Młodzi, Playboys oraz Powerplay.

Drugiego dnia wydarzenia usłyszycie Czadomana. Piosenkarz z pewnością dla wszystkich rudowłosych pań zaśpiewa hit „Ruda tańczy jak szalona”. Oprócz tego zobaczycie na scenie MIG, Łobuzy, Top Girls, Camasutra, Marcus P, D-Bomb, Long & Junior, Dejw oraz Veegas.

Energylandia / fot. materiały prasowe

Wielkie urodziny

W sobotę i niedzielę będą miały miejsce 5. Urodziny Energylandii. Z tej okazji przygotowano dla gości 5 tysięcy gadżetów, tort i powitalną lampkę szampana. W 12 punktach w parku będą odbywać się konkursy i zabawy.

Goście będą mogli bawić się w czterech strefach tematycznych. Na dzieci czeka Bajkolandia. Ta część parku została przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Z kolejek oraz karuzel będą mogły korzystać nawet dwulatki. Znajdziecie tu także atrakcje wodne i interaktywne. Jest to miejsce na familijną zabawę i rozrywkę. 

Energylandia / fot. materiały prasowe

Ekstremalne wrażenia!

Strefa Ekstremalna została stworzona dla miłośników mocnych wrażeń. To tutaj znajdziecie najnowocześniejsze rollercoastery w tym HYPERIONA – największy w Europie Mega Coaster, który będzie obchodzić pierwszą rocznicę. Atrakcja ma przypominać opuszczoną stację kosmiczną. Wysokość konstrukcji to 77 metrów. Wagoniki osiągają zawrotną prędkość 142 km/h, a cała trasa to niemal 1,5 km niezapomnianych wrażeń.

Z kolei Speed Water to największa i najszybsza wodna kolejka, będąca połączeniem szybkiego rollercoastera z wodną przejażdżką. W ekstremalnej części parku znajdziecie również takie atrakcje jak m.in. Tsunami Drop, Space Gun czy Aztec Swing. Oprócz tego w Enerylandii odbywają się Extreme Show, czyli kaskaderskie pokazy. 

Energylandia / fot. materiały prasowe

Dla miłośników wodnych szaleństw

W Energylandii przygotowano atrakcje dla miłośników wodnych szaleństw, czyli Water Park. W strefie będziecie mogli wypróbować zjeżdżalnie Tropical Splash czy Tiki Ride. Maluszki będą mogły bawić się na atrakcjach dostosowanych do ich wieku. 

Nie zabraknie tu miejsca dla osób, które chcą się zrelaksować. Będziecie mogli poczuć się jak na tropikalnej wyspie z plażą i palmami, gdzie możecie się opalać lub znaleźć przyjemny cień pod parasolem. W Tropical Barze będą czekać na Was przepyszne napoje. 

Informacje praktyczne

Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce znajduje się w miasteczku Zator. Zajmuje aż 30 hektarów, a w tym Water Park, gdzie czekają na Was 3 baseny o łącznej powierzchni 1800 m2 ze zjeżdżalniami dla dzieci oraz część Tropical Fun z 10 zjeżdżalniami wodnymi. Jednocześnie jest to największy odkryty wodny park w Polsce.

Na wydarzenia organizowane przez Energylandie uruchomiono specjalne 50-osobowe autokary, które kursują z Dworca MDA. Bilety można zakupić poprzez bus.energylandia.pl. Wybierając się do Energylandii warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek, a także do Water Parku.

A co jeżeli chcecie przyjechać do Energylandii na kilka dni? Bez obaw, bo w kilka kroków od parku znajduje się Western Camp. Będziecie mogli poczuć się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Na camping zostaniecie zabrani ciuchcią, a resort urządzony jest w kowbojskim i indiańskim stylu. Będziecie mogli spać w tipi lub wozach. 

informacja prasowa/js

Najnowsze

Co w Krakowie