Wiosna przyniosła fatalne wiadomości! Krakowianie jeszcze zatęsknią za zimą

Pixabay.com

Nie ma się co czarować – jest bardzo przyjemnie. Temperatura podskoczyła o dobrych 20 stopni, krakowianie wyszli na ulice, a smog pożegnał się na kilka miesięcy. Chłoniemy wiosnę pełną piersią, ale wiemy, że wkrótce też zdarzy się nam ją przekląć.

Żebyśmy mieli jasność  – wolimy wiosnę od zimy. Jednak widzimy też nieprzyjemne sytuacje, jakie z przyjściem tej pięknej pani się wiążą.

Jedne są z przymrużeniem oka, inne naprawdę wkrótce dadzą nam w kość. Nie chcemy psuć wiosennego uniesienia piękną pogodą, ale wkrótce będzie jak z zakupem nowego samochodu z potężnym silnikiem.

Jest przyjemnie, fajnie się nim jeździ, ludzie zazdroszczą, ale raz na czas będzie trzeba zatankować i wtedy na chwilę czar pryśnie, a serce zawyje z bólu. Tak jak w poniższych wiosennych sytuacjach.

Prostaccy sportowcy

Prostaccy sportowcy
Obraz 5 z 5

Nie zrozumcie nas źle – jesteśmy zwolennikami budowania boisk na osiedlach, ale jesteśmy zdecydowanie przeciwni jełopom, którzy czasami z tych boisk korzystają. Naprawdę nie ma nic przyjemnego w tym, że gdy wracasz z pracy i siadasz w fotelu, to ktoś wali piłką po dudniącej siatce i każde nieudane zagranie kwituje „O ja pier***”, a udane hasłem: „O ja pier***”, tylko wykrzyczanym w innej tonacji. Wiosenny sport tak, ale wiosenny sport uprawiany przed prostaków – nie / fot. Pixabay

Zobacz także