Bezczelne zachowanie Wisły! Wstyd, żenada, kompromitacja, hańba!

Piotr Drabik - Flickr

To był pokaz bezczelności, nieudolności, słabości, lekceważenia, żenady, nadęcia, hipokryzji, dziecinady, skrajnego wręcz idiotyzmu… Władze Wisły Kraków zwyczajnie olały dziś radzących miastem, którzy decydują, co dalej ze stadionem przy Reymonta.

Wiśle grozi degradacja do IV ligi, bo zalega miastu miliony złotych za dzierżawę stadionu i może nie dostać licencji na grę w Ekstraklasie.

Więcej pisaliśmy o tym poniżej:

Nie do wiary! To już niemal przesądzone – Wisła wyniesie się z Krakowa

We wtorek sprawa dyskutowana była na nadzwyczajnej komisji rady miasta, na którą pofatygowała się nawet wiceprezydent Krakowa Katarzyna Król. Od pewnego czasu w magistracie nie mówi się zresztą o niczym innym, tylko o gigantycznym problemie, jaki gmina ma z klubem.

Tymczasem władze Białej Gwiazdy pokazały dobitnie gdzie mają tych, którzy będą decydować o ich przyszłość.

Domyślają się Państwo gdzie? Tak, właśnie tam!

– Chyba najważniejsza dla klubu w ostatnich 20 latach sprawa i na komisji nie ma NIKOGO z zarządu Wisły, którą reprezentuje dwóch nikomu nieznanych dyrektorów, z których jeden nie odezwał się ani razu przez całe posiedzenie, smutne to – komentuje radny Andrzej Hawranek z PO, który wielokrotnie chciał pomóc Wiśle. Dziś zobaczył, że klub lekceważy także jego.

Chyba najważniejsza dla klubu w ostatnich 20 latach sprawa i na komisji nie ma NIKOGO z zarządu Wisły, którą…

Opublikowany przez Andrzej Hawranek – Radny Miasta Krakowa Wtorek, 10 lipca 2018

Jak już informowaliśmy, w urzędzie miasta nie stawiła się ani prezes Marzena Sarapata, ani wiceprezes Damian Dukat. Przedstawicielem był dyrektor Daniel Gołda, który próbował przekonywać władze miasta, ale… nie miał żadnych argumentów. Jedynie próbował dowodzić, że miasto prawnie może podpisać z klubem umowę na wynajem stadionu, ale nikogo to nie przekonywało.

W końcu przyznał: – W tym tygodniu nie ma szans na spłatę długów. W kasie nie ma takich pieniędzy…

(lm)

fot. Piotr Drabik – Flickr

Zobacz także:

Wisła to nie święta krowa! Kibole terroryzują miasto

Zobacz także