Wizz Air powiększa swoją bazę na lotnisku w Balicach. I szuka chętnych do pracy

Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dodanie kolejnego samolotu do swojej bazy w Krakowie. Czwarty samolot z rodziny Airbus A320 pozwoli na obsługę tras z krakowskiej siatki połączeń węgierskiego przewoźnika.

Pasażerowie Wizz Air mogą podróżować z Kraków Airport im. Jana Pawła II m. in. do takich ciekawych miejsc jak: Abu Zabi, Burgas, Split, Larnaka, Santorini, Barcelona czy Mediolan. Bilety na wszystkie loty z Krakowa są już dostępne w sprzedaży. Kolejny samolot z rodziny Airbus A321neo zasili flotę krakowskiej bazy z której Wizz Air łącznie realizuje 27 połączeń do 16 krajów.

Samolot typu Airbus, który dołącza do floty Wizz Air w Krakowie, wykorzystuje najnowsze technologie i oferuje znaczące korzyści dla środowiska, przy prawie 50% redukcji emisji hałasu, 20% redukcji zużycia paliwa i 50% redukcji emisji tlenków azotu. Ultranowoczesna i wydajna flota samolotów Wizz Air jest jedną z najmłodszych na świecie, ze średnią wieku 4,74 lat, a nowy samolot umacnia pozycję Wizz Air jako jednej z najbardziej ekologicznych linii lotniczych.

Dodanie 4. samolotu do bazy w Krakowie to stworzenie kolejnych miejsc pracy bezpośrednio w linii oraz w branżach pokrewnych. Wizz Air stale rekrutuje kandydatów do bazy w Krakowie. Najbliższe spotkania odbędą się 4 i 18 sierpnia 2022r. Więcej informacji znajduje się tutaj: REKRUTACJA KRAKÓW.

– Dodając kolejny samolot do naszej bazy w Krakowie, podkreślamy wieloletnie zaangażowanie w działalność w Krakowie i Polsce. Stały rozwój to jeszcze więcej możliwości podróżowania dla naszych klientów – podkreśla Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie