Wódka atakuje! Powinien nie żyć, a… prowadził samochód. Inny groził babci gwałtem

Zabrzmi to brutalnie, ale wódka w Małopolsce po raz kolejny zbiera wielkie żniwo. Tym razem doprowadziła do patologicznych sytuacji.

W okolicach Gorlic policjanci zatrzymali kierowcę opla, który jechał samochodem bez zapiętych pasów. Podczas rozmowy policjanci wyczuli od niego woń alkoholu i poddali go badaniu trzeźwości.

Na miejscu policjanci stwierdzili u zatrzymanego ponad 4,2 promila alkoholu. Weryfikacja w komendzie wskazała nawet 5,12 promila alkoholu, a taka dawka uznawana jest za śmiertelną, tymczasem mężczyzna prowadził samochód!

„W związku z tak wysokim poziomem alkoholu w organizmie na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego, która po badaniu zezwoliła na przekazanie  kierowcy członkom rodziny” – informuje Sebastian Gleń z biura prasowego.

Z kolei na trzy miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który znęcał się nad własną matką i babcią. W końcu krewni mieli dość i przyznali, że mężczyzna bije obie kobiety, grozi im śmiercią, a babci pogroził nawet, że ją… zgwałci. Tu też w tle przewija się alkohol.

A jakby tego było mało, to niedawno jeden z dowcipnisiów wywinął taki numer

Postanowił zakpić z policjantów, teraz może za to słono zapłacić

 

I nie zgadniecie – on również był tez pijany…

Gh

 

Zobacz także