Wpadli przez to brutalne nagranie. Policja złapała trzech zwyroli [wideo]

Dopiero po obejrzeniu nagrania widać, że trzeba być człowiekiem bez honoru, by we trzech zaatakować jedną osobę. Na szczęście trio zwyroli jest już w rękach policji.

Tym razem monitoring miejski zdał egzamin celująco. W nocy z soboty na niedzielę w Myślenicach doszło do rozboju.

„28-letni mężczyzna wracał do domu, gdy zaczepili go trzej mężczyźni.Byli nachalni, wulgarni i agresywni. Początkowo żądali kilku papierosów, ale gdy poszkodowany oddał dwa papierosy, młodzi mężczyźni zażądali całej paczki, później jeszcze pieniędzy i telefonu. Na stanowczą odmowę zaczęli bić i kopać 28-latka. Uderzali nawet wtedy, gdy leżał” – informuje małopolska policja, a wszystko widać na poniższym fimie

Policjanci błyskawicznie zatrzymali trzech sprawców rozboju

W nocy z 14 na 15 lipca na ulicach Myślenic doszło do rozboju. Trzech młodych mężczyzn zaatakowało przechodnia wracającego z festiwalu folkloru, który odbywał się w mieście. Dzięki monitoringowi miejskiemu oraz szybkiej reakcji funkcjonariuszy udało się zatrzymać sprawców, którzy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Posted by Małopolska Policja on Wednesday, July 18, 2018

Pracownik, który obsługuje miejski monitoring, natychmiast powiadomił policję, która błyskawicznie zjawiła się na miejscu. Od razu zatrzymano jednego ze sprawców, a poszkodowany został zabrany do szpitala. Na szczęście skończyło się na kilku szwach i ogólnych potłuczeniach.

Dwaj pozostali sprawcy zostali zatrzymani kilka godzin później. Wobec wszystkich sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

ip

zdjęcie tytułowe / fot. facebook policji

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie