Wstyd! Ukradła w drogerii puszkę z datkami na psiaki! [wideo]

Ona to dopiero nie ma wstydu! Jak gdyby nigdy nic, wpakowała do torby puszkę z datkami na karmę dla zwierząt ze schronisk i… odeszła od kasy. Do zdarzenia doszło w popularnej drogerii Pigment na ulicy Karmelickiej. Sklep udostępnił nagranie z tej nieprzyjemnej sytuacji na swoim profilu na Facebooku.

„Wstrętny babsztyl okradł psy”, “Niech odda 3 razy tyle ile zabrała”, “Co za gnida”- to tylko kilka z setek komentarzy, które padły pod postem z nagraniem.

Drogeria Pigment od początku lipca prowadziła akcję zbiórki pieniędzy dla KarmimyPsiaki.pl w dwóch swoich krakowskich oddziałach na ul. Karmelickiej oraz ul. Długiej. Niestety jedna z klientek postanowiła ukraść datki!

Na nagraniu widać kobietę w ciemnych krótkich włosach z czarno-białymi oprawkami okularów. Złodziejka najpierw płaci kartką, a następnie korzystając z nieuwagi kasjerki, wkłada puszkę z datkami do swojej torby!

https://www.facebook.com/drogeriapigment/videos/302240270330927/

“Nie ma to jak płacić karta w czasach monitoringu i zaje*ać puszkę z kasą” – komentuje jeden z oburzonych internautów.

Sprawa została zgłoszona policji. – Mamy nadzieję, że pieniądze zostaną zwrócone, a pani z nagrania poniesie wysoką karę! – napisali pracownicy drogerii.

Akcja KarmimyPsiaki.pl pomaga zwierzętom z 16 schronisk w całej Polsce. Do tej pory dzięki darczyńcom zakupiono ponad 28 tys. kilogramów karmy, a ponad 700 zwierząt znalazło nowe domy.

Just.

Zdjęcie tytułowe: Pixabay

Najnowsze

Co w Krakowie