Wybitni piłkarze spotkają się z młodzieżą i odpowiedzą na ważne pytanie! Jakie?

Byli reprezentanci Polski będą gośćmi pierwszego spotkania z cyklu „Czy istnieje recepta na sukces?”. Na to pytanie już w piątek odpowiedzą w Krakowie Andrzej Niedzielan i Arkadiusz Radomski.

„Czy istnieje recepta na sukces?” to cykl otwartych spotkań dla młodzieży. – Gośćmi mają być osoby, które osiągnęły sukces w jakiejś dziedzinie, jak np. sport, nauka, biznes, kultura czy polityka – wylicza miejski radny Wojciech Krzysztonek.

– Celem projektu jest odkrycie przed młodymi ludźmi, którzy marzą o tym, by w przyszłości osiągnąć sukces, różnych ścieżek prowadzących na szczyt kariery. Słowem, chodzi o pokazanie, jak trudną drogę przeszli nieraz ci, którzy sukces osiągnęli. Nie chodzi o to, by tłumić ambicje, ale by uświadomić młodym ludziom, jakie czynniki mogą być decydujące w drodze na szczyt – dodaje.

Każde spotkanie będzie składać się z dwóch części. W pierwszej goście będę odpowiadali na pytania prowadzącego, dotyczące przebiegu ich kariery. W drugiej młodzi ludzie będę mogli sami stawiać gościom pytania. Spotkania będą prowadzone przeze mnie.

Spotkanie inaugurujące projekt odbędzie się 19 października o godz. 11.00 w ZSO nr 13 (os. Dywizjonu 303, bl 66). Jego gośćmi będą byli piłkarze i reprezentanci Polski Andrzej Niedzielan i Arkadiusz Radomski. 

(ip)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie