Wybudowano tymczasową pętlę autobusową… Od dziś zmiany w organizacji ruchu!

Dziś, na fragmencie ul. Wrobela przeznaczonym do rozbudowy, zaczną obowiązywać zmiany w organizacji ruchu. Wykonawca wybudował tymczasową pętlę autobusową w rejonie ul. Pod Wierzbami i przystąpi do kolejnych robót w pasie drogowym.

Prace na ul. Wrobela toczą się na odcinku od ul. Pod Wierzbami do pętli autobusowej. Budowane są nowe sieci: kanalizacja deszczowa, oświetlenie uliczne oraz przebudowywane te istniejące: elektroenergetyczna, wodociągowa, teletechniczna, gazowa.

– Aby zaplanowane kolejne roboty mogły przebiegać sprawnie, odcinek od ul. Pod Wierzbami do pętli zostanie zamknięty dla ruchu ogólnego, od 30 czerwca. Dojazd do posesji będzie zachowany. Pojazdy komunikacji miejskiej zatrzymywać będą się na tymczasowej pętli – podaje Zarząd Dróg  Miasta Krakowa, a szczegóły rozkładu jazdy MPK Można znaleźć w komunikacie Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie.

Zgodnie z umową na realizację zadania wykonawca ma czas do końca stycznia 2023 r., ale przy sprzyjających warunkach atmosferycznych roboty zakończą się wcześniej.

Koszt prac to ponad 9,8 mln zł.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie