„Wyjął nóż i zaczął dźgać!” Młoda gwiazda enduro zaatakowana pod Krakowem

W Andrychowie doszło do makabrycznych scen. Mężczyzna uzbrojony w nóż napadł na ojca z synem jeżdżących motocyklami po lesie. Młodszy z motocyklistów w poważnym stanie trafił do szpitala w Wadowicach.

Ofiarą jest Franciszek Dubianowski, nadzieja polskiego enduro. Podczas niedzielnego treningu na Pańskiej Górze w Andrychowie wraz z ojcem spotkali na szlaku mężczyznę spacerującego z psem,

„Ten rzucił się najpierw na ojca, wywracając go razem z motocyklem, a następnie na interweniującego syna. W tym drugim przypadku to już nie była zwykła przepychanka, ponieważ napastnik wyjął nóż i zaczął dźgać. Przerażające jest to, że ciosy kierował przede wszystkim w klatkę piersiową. Szczęśliwie Franek zdołał się osłonić” – czytamy na stronie scigacz.pl.  

Niestety liczne urazy ramienia i uda oraz duża utrata krwi sprawiły, że motocyklista został przewieziony do szpitala w poważnym stanie. Jest już po operacji.

! PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE !Pewnie do części z was dotarły informacje o dzisiejszym zajściu w Andrychowie na…

Posted by NaughtyRiders on Sunday, November 22, 2020

Napastnik przebił też bak i opony w motorze. 39-letni mężczyzna ma postawiony zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu, grozi mu pięć lat więzienia.

(ko)

Najnowsze

Co w Krakowie