Wyjątkowa niespodzianka dla dwumilionowego gościa

Pani Sabina z pewnością na długo zapamięta środę w Tauron Arenie Kraków. Mieszkanka Lubnia przyjechała do największej hali sportowo-widowiskowej w Polsce po to, by wspólnie z rodziną kibicować naszej reprezentacji podczas Lotto Eurovolley Poland 2017. W hali czekała na nią wyjątkowa niespodzianka – została zaproszona na parkiet mistrzostw, by odebrać prezent dla dwumilionowego gościa Areny!

–  Arena Kraków słynie z niesamowitej i magicznej atmosfery podczas wydarzeń, które tutaj się odbywają. To oczywiście zasługa wyjątkowych gości, którzy biorą w nich udział – powiedziała Małgorzata Marcińska, prezes Agencji Rozwoju Miasta, która zarządzającej obiektem. – Cieszę się, że właśnie dziś, gdy na trybunach jest tylu wspaniałych kibiców siatkówki, możemy pochwalić się tym, że w imprezach, które odbyły się do tej pory w Arenie Kraków uczestniczyły już dwa miliony osób – podkreślała.

Szczęśliwy dwumilionowym gościem została Pani Sabina z miejscowości Lubień w Małopolsce. Do Krakowa przyjechała wraz z mężem i dwoma synami specjalnie na mecz reprezentacji Polski. W prezencie otrzymała voucher dla dwóch osób na dowolnie wybrane wydarzenie, które do końca 2017 roku odbędzie się w Arenie.

(ip)

fot. materiały prasowe / Tauron Arena Kraków

Najnowsze

Co w Krakowie