Wypadek i utrudnienia w Bronowicach!

Potężne utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej w Bronowicach! Na ul. Armii Krajowej doszło do czołowego zderzenia przez co w obu kierunkach tworzą się potężne utrudnienia. Na miejscu są już służby ratunkowe, nie wiadomo jednak, jak długo potrwają utrudnienia w tym rejonie.

Korki tworzą się w obu kierunkach
Korki tworzą się w obu kierunkach

Do zderzenia doszło przed godziną 8. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Pewne jest, że kierowcy jadący w kierunku Bronowic powinni przygotować się na potężne korki na ul. Armii Krajowej, ul. Conrada, Radzikowskiego i Jasnogórskiej w kierunku Krakowa.

W związku z wypadkiem krakowskie MPK wprowadziło objazd dla linii 172 i 172, które w kierunku ul. Czarnowskiej są zawracane na Rondzie Ofiar Katynia, a następnie kierowane przez ul. Weissa, Radzikowskiego, Łobzów PKP, ul. Głowackiego, Bronowicką do ul. Armii Krajowej. Zmiany obowiązują również na trasie autobusów linii strefowych.

AKTUALIZACJA (9:40): Na ul. Armii Krajowej przywrócony został ruch autobusowy. Wszystkie linie wróciły na swoje dotychczasowe trasy. W wypadku dwie osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko – obie trafiły do jednego z krakowskich szpitali

(pt)

fot. Google Maps, iStock.com/Gozde Otman

Najnowsze

Co w Krakowie