Wypadek na Błoniach. Z kim zderzył się rowerzysta? Lądował śmigłowiec LPR

Musisz przeczytać

Na krakowskich Błoniach lądowała maszyna lotniczego Zespołu Ratownictwa Medycznego, który wysłany został do wypadku z udziałem rowerzysty i osoby poruszającej się na hulajnodze – informuje Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie. W komentarzach do tej informacji pojawił się jednak wpis, że rowerzysta zderzył się kobietą, która jeździła na rolkach.

Do wypadku doszło na ścieżce pieszo-rowerowej biegnącej wzdłuż Błoń, od strony al. 3 Maja. W wypadku uczestniczyli rowerzysta i kobieta jadąca na rolkach. Rowerzysta jechał ścieżką rowerową, pani na rolkach poruszała się po pasie dla pieszych. Najprawdopodobniej mężczyzna na rowerze i kobieta na rolkach zahaczyli o siebie barkami. Jak poinformowała „Gazetę Wyborczą” Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej policji, zarówno rowerzysta, jak i kobieta na rolkach jechali prawidłowo.

Po jedną z poszkodowanych osób przyleciał helikopter LPR. Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie publikuje zdjęcia z lądowania maszyny na Błoniach.

Helikopter LPR ląduje na Błoniach

Helikopter LPR ląduje na Błoniach

Załoga śmigłowca LPR przetransportowała pacjenta do szpitalnego oddziału ratunkowego Szpitala Narutowicza. Na miejscu pojawił się też patrol ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji, by wyjaśnić okoliczności wypadku.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca