Wyrodna matka po pijaku opiekowała się dziećmi i miała narkotyki! Ukrywała się też przed więzieniem!

Zamiast opiekować się 14-miesięcznym synkiem i 3-letnią córeczką, wolała urządzać alkoholowe libacje. W dodatku posiadała amfetaminę i marihuanę. Wyrodna matka miała trafić do aresztu na 3 miesiące, ale wolała się ukrywać. W końcu policja złapała nieodpowiedzialną kobietę, a dzieci trafiły do dziadków.

W jednym z mieszkań w gminie Zabierzów, pijana matka miała wyrzucić z pokoju malutkie dzieci. Sąsiedzi usłyszeli płacz i zaniepokojeni poprosili policję o interwencję. Gdy mundurowi pojawili się na miejscu to zastali pijaną 28-letnią kobietę, jej rodziców oraz 14-miesięcznego synka i 3-letnią córeczkę.

Na widok funkcjonariuszy, wyrodna matka zachowywała się agresywnie, biegała po mieszkaniu i nerwowo krzyczała. Wydmuchała 0,6 promila, ale to jeszcze nie wszystko! W pokoju policja znalazła 55 gram marihuany, 0,1 grama amfetaminy oraz tabletkę z cechami substancji psychoaktywnych. Okazało się również, że kobieta poszukiwana jest przez sąd za… posiadanie narkotyków! Sędzia wymierzył jej karę 3 miesięcy więzienia. 

Wyrodna matka trafiała do zakładu karnego, gdzie spędzi 3 miesiące. Będzie również czekać na kolejne rozprawy w sprawie posiadania znacznej ilości narkotyków oraz sprawowania opieki nad małoletnimi w stanie nietrzeźwości. Dziećmi zajęli się dziadkowie, a w najbliższym czasie o losie maluchów zadecyduje sąd rodzinny. Kobiecie grozi 10 lat pozbawienia wolności. 

js

Najnowsze

Co w Krakowie