Wyrzucili ławkę do Wisły i nagrali to na komórkę. Film trafił w ręce policji

Sześciu mężczyzn bawiło się na barce pod Wawelem. Trzech z nich wyrzuciło ławkę do  Wisły, a jeden ten „wyczyn” nagrał na telefonie komórkowym. Teraz będzie to dowód obciążający sprawców, bo komórka jest w rękach policji.

Interwencję rozpoczęli strażnicy miejsce. Ok. godz. 1.40 dyżurny Straży Miejskiej przyjął zgłoszenie, że znajdująca się na barce przy Bulwarze Czerwieńskim grupa mężczyzn pozbywa się wyposażenia statku, czyli… wyrzuca ławki i krzesła do Wisły. W taki sposób miało się zabawiać 6 mężczyzn.

Gdy strażnicy dotarli na miejsce, nie zastali już rozrywkowej ekipy. – Ale za to spotkaliśmy zgłaszającą, która wskazała nam kierunek ich trasy. Po krótkiej chwili namierzyliśmy panów relaksujących się u stóp Smoka – relacjonują gminni mundurowi.

Ostatecznie trzech panów potwierdziło, że ławkę wrzucili do rzeki. Jeden przyznał się nawet, że na swojej komórce nakręcił film dokumentujący ów wyczyn. – Sprawcy zostali przekazani policji wraz z zabezpieczonym telefonem – podsumowują strażnicy miejscy.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie