Wywieźli go do lasu i tłukli młotkiem

Podstępnie zwabili znajomego do samochodu, którym zawieźli go do lasu i tam brutalnie pobili. Sprawcy zabrali pokrzywdzonemu telefon komórkowy i pieniądze w kwocie… 1 złoty.

19-letni mieszkaniec Królówki, został podstępnie zwabiony przez swoich znajomych do samochodu Fiat Bravo, a następnie wywieziony do lasu w Połomiu Dużym, gdzie przy użyciu młotka, metalowego siłownika i innych, podobnie niebezpiecznych narzędzi oraz przez kopanie po całym ciele został pobity, a następnie okradziony z telefonu komórkowego i pieniędzy, w kwocie 1 zł.

Pokrzywdzony zgłosił się na policję składając w tej sprawie zawiadomienie. Policjanci Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu i Komendy Powiatowej Policji w Bochni, jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawców brutalnego rozboju.

Czworo zatrzymanych to dwaj młodzi mężczyźni i dwie kobiety w wieku od 17 do 21 lat, mieszkańcy powiatu bocheńskiego. W trakcie zatrzymania, przy 17-letniej mieszkance Królówki ujawniono i zabezpieczono marihuanę w ilości 0,52 grama

Zatrzymanym postawiono zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznych narzędzi, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 12, jednak nie krótsza niż 3 lata. Dodatkowo 17-latka, u której znaleziono marihuanę odpowie przed sądem za posiadanie środka odurzającego.

Podejrzani zostali również objęci dozorem Policji i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

(ip)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie