X Puchar Misia Stramusia już w sobotę. Zapraszamy dzieci na zawody narciarskie pod Nosal

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza w sobotę, 19 lutego 2022 roku do Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal na jubileuszowy X Puchar Misia Stramusia. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 10.00.

Obowiązuje limit miejsc startowych, więc należy się spieszyć z zapisami! Warto spróbować swoich sił. Wrażeń, radości nie zabraknie, dzieci będą mogły zmierzyć się w sportowej rywalizacji.
Puchar Misia Stramusia to jedna z największych imprez narciarskich dla dzieci w Małopolsce, którą organizuje Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA w Zakopanem. Pierwsze zawody o Puchar Misia Stramusia odbyły się w 2010 roku. Są to zawody narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat. Klasyfikacja narciarzy odbywa się z podziałem na wiek, płeć oraz na zawodników klubowych i rekreacyjnych. Dzieci rywalizują ze sobą o miejsca na podium i bardzo atrakcyjne nagrody od organizatora oraz sponsorów imprezy. Zawodom towarzyszą zawsze liczne animacje, gry i zabawy na śniegu oraz Puchar Rodzinny, czyli zmagania rodzinnych duetów na rakietach śnieżnych. Wszystkie dzieci, które biorą udział w zawodach dostają upominki i biorą udział w losowaniu dodatkowych nagród.

Puchar Misia Stramusia to dzień, w którym całe rodziny spędzają aktywnie czas i wspaniale się bawią
Miś Stramuś to przyjaciel dzieci i patron programu szkoleniowego 6 Odznak Misia Stramusia oraz akcji edukacyjnej Bezpiecznie na stoku z Misiem Stramusiem prowadzonych przez Szkołę Strama.
Miś mieszka w chatce pod Nosalem. Od najmłodszych lat jeździ na nartach i bardzo to lubi, dlatego każdej zimy przechadza się między trasami, uczy i dopinguje jeżdżące na nartach dzieci.
W tym roku Stramusiowi spodobał się również snowboard, więc dopinguje dzieci do podjęcia wyzwania i spróbowania nowej dyscypliny sportu!
Zapisujcie się, startujcie, przygoda czeka.

Informacje o tej imprezie i innych zimowych atrakcjach w naszym regionie można śledzić na: Małopolska Organizacja Turystyczna | Facebook

(MA)

Najnowsze

Co w Krakowie