Zaginęło małżeństwo. Od tygodnia nie ma z nimi kontaktu

Musisz przeczytać

Zaginęło małżeństwo prowadzące hotel dla zwierząt. Od tygodnia nie ma z nimi kontaktu. Nie odpowiadają ich telefony, nie kontaktowali się ze znajomymi rodziną. Zdjęcie zaginionej pary i prośbę o przekazywanie informacji jak największej liczbie osób opublikował Bocheński Portal Ratowniczy 112 Bochnia112.pl.

Oto pełna treść tego wpisu z rysopisem zaginionej pary:

„Aleksandra i Michał są małżeństwem, wspólnie prowadzą Hotel dla Zwierząt w miejscowości Majkowice (gm. Bochnia).
Ostatni kontakt z parą był w piątek 16 lipca 2021r. Dnia 17 lipca nie odbierali już swoich telefonów od Stowarzyszenia Oaza Spokoju Zielona Mila oraz od swoich bliskich. Wszyscy bardzo się martwią, w domu zostały same zwierzęta, które już otrzymały pomoc. Bliskim udało się ustalić, że małżeństwo dnia 16 lipca było nad jeziorem w miejscowości Zabierzów Bocheński. Oba telefony są wyłączone.
Rysopis ALEKSANDRA
Zaginiona ma 180cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, waży około 65kg, ma zielono-niebieskie oczy, ciemne włosy do ramion. Na ciele ma wiele tatuaży. Ola w dniu zaginięcia ubrana była w czarną sukienkę w kwiaty.
Rysopis MICHAŁ
Zaginiony ma 170cm wzrostu, waży około 90kg wzrostu, brodę oraz bardzo krótkie włosy ciemny blond. Na palcach ma tatuaż ZU. Michał w chwili zaginięcia ubrany był w koszulę w kratę czerwono-granatową.
Prawdopodobnie poruszają się samochodem Fiat Seicento koloru granatowego.

❗❗PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI❗❗#ZAGINĘLI❗ Aleksandra i Michał są małżeństwem, wspólnie prowadzą Hotel dla…

Posted by Bochnia112.pl – Bocheński Portal Ratowniczy on Friday, July 23, 2021

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca