Zależy Ci na przyszłości miasta? Zgłoś się do Krakowskiego Panelu Klimatycznego

Musisz przeczytać

Jak Miasto Kraków i mieszkańcy mogą ograniczyć zużycie energii i zwiększyć wykorzystanie energii odnawialnej? Do piątku można zgłaszać się do panelu poświęconego zmianom klimatu.

„Udział w Krakowskim Panelu Klimatycznym to nie tylko wyjątkowa przygoda, ale także możliwość realnego wpływu na działania miasta. Na podstawie deklaracji prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, rekomendacje przyjęte z poparciem na poziomie co najmniej 80 proc. głosujących będą traktowane jako wiążące dla władz miasta i zostaną wdrożone w życie” – informuje magistrat.

Trwa również nabór do udziału w KPK instytucji, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych oraz innych podmiotów, których działalność związana jest z tematem Krakowskiego Panelu Klimatycznego.

Strony mają prawo do przedstawienia swoich stanowisk i uwag w temacie panelu w formie wystąpienia podczas spotkania i/lub przekazania innych materiałów oraz opiniowania propozycji rekomendacji i przedstawiania własnych. Operator określa szczegółową formę udziału stron, przy zapewnieniu równych warunków udziału w panelu.

Strony są zobowiązanie do przestrzegania regulaminu, przyjętych standardów oraz programu panelu. Strony nie otrzymują wynagrodzenia za udział w panelu. Materiały przekazane przez strony udostępnianie są panelistom, w tym poprzez stronę internetową panelu.

Rejestracja panelistów trwa do 26 marca, a do niedzieli, 28 marca – stron Krakowskiego Panelu Klimatycznego.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca