Gdzie zaparkować na lotnisku w Balicach? [zdjęcia]

Wybierasz się w podróż samolotem z Kraków Airport i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? – Jeśli komuś zależy na czasie, komforcie, bezpieczeństwie czy rozsądnej cenie to najlepszym wyborem jest oficjalny parking lotniska Kraków Airport Parking. Gwarantuje on dobry kompromis pomiędzy ceną, a jakością – mówi nam Elżbieta Zalecińska, dyrektor handlowy MPL Services.

Kraków Airport Parking posiada dwa parkingi: wielopoziomowy oraz terenowy z ponad dwoma tysiącami miejsc na betonowym podłożu. Obydwa parkingi znajdują się przy samym terminalu oraz są wyposażone w wózki bagażowe.

Parking wielopoziomowy to parking klasy premium, który oferuje zdecydowanie większy komfort w porównaniu z innymi parkingami. Zresztą to nie tylko jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów w okolicy lotniska, ale w Małopolsce w ogóle! Większość poziomów jest zadaszonych, wszystkie  połączone są przestronnymi windami, a jeden z poziomów połączony jest zabudowaną kładką z terminalem.

– Betonowa posadzka, jedyna taka w okolicy, sprawia, że nie ma potrzeby chodzić po błocie, by następnie w brudnych butach odbyć cały lot. Jest także dużym udogodnieniem dla pań na obcasach – dodaje dyrektor Zalecińska.

Od lipca bieżącego roku można także zrobić rezerwację online na stronie internetowej – wystarczy kliknąć TUTAJ. Klient wybiera konkretne miejsce parkingowe wedle swojego uznania z dostępnej puli miejsc rezerwacyjnych i otrzymuje gwarancję, że wybrane miejsce będzie na niego czekać do momentu przyjazdu w wyznaczonej dacie.

– Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy także tańszy parking terenowy z prawie tysiącem miejsc parkingowych. Dla miłośników psów tuż obok parkingu znajduje się wybieg dla psów – mówi przedstawicielka MPL Services.

Oba parkingi są dobrze oświetlone i dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Można za nie zapłacić zarówno gotówką jak i kartą płatniczą w Biurze Obsługi Klienta lub w jednym z automatów rozlokowanym w wielu miejscach na terenie portu lotniczego. Bez problemu na miejscu istnieje także możliwość otrzymania faktury VAT.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

/artykuł sponsorowany/

Zdjęcia: materiały prasowe

Zobacz także