Zaproponował coś na rozluźnienie. Gdyby wiedział komu…

Musisz przeczytać

32-letni mężczyzna zaproponował narkotyki policjantom. Nie wiedział, komu oferuje towar, bo policjanci byli w cywilu. Teraz może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

W niedzielę, 17 października 2021 roku, po północy, sądeccy kryminalni przejeżdżali nieoznakowanym radiowozem obok jednego z klubów w Nowym Sączu. Zauważyli mężczyznę, który machał do nich ręką i wykonał gest, by się zatrzymali. Gdy zaparkowali samochód w pobliżu, mężczyzna –podszedł do nich i od razu zaproponował „coś na rozluźnienie”. Kiedy siedzący w samochodzie zapytali, czy ma przy sobie jakieś narkotyki, pokazał im woreczek z białym proszkiem. Wówczas funkcjonariusze okazali mu swoje legitymacje służbowe.

Zaskoczony 32-latek został zatrzymany i przewieziony do sądeckiej komendy. Tam, po przebadaniu narkotesterem okazało się, że substancją, którą przechowywał w foliowym woreczku, był 4-CMC, czyli klefedron. Mieszkaniec powiatu nowosądeckiego usłyszał od policjantów zarzut posiadania substancji psychotropowej, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca