Koniec długów Wisły Kraków?

Świetne informacje dla kibiców Wisły Kraków! Kończą się problemy finansowe klubu. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal KRKnews na konto klubowe wpłynęło dziś 5 mln złotych. Cieszyć mogą się zawodnicy, którzy także dostali zaległe pieniądze. Ale to nie koniec dobrych informacji. Były trener Franciszek Smuda zrzekł się 300 tysięcy złotych długu, które wobec niego miał klub.

Wszystko wskazuje na to, że nowy rok udanie rozpocznie się dla kibiców Wisły Kraków. Według naszych ustaleń Tele-Fonika wpłaciła do klubowej kasy 5 mln złotych, które pokryły wszystkie zobowiązania jakie klub z Reymonta miał wobec swoich zawodników. Dodatkowo Wisła Kraków szykuje zaskakujący transfer.

Z informacji, do których dotarła redakcja KRKnews wynika, że do walki o wyciągniecie Białej Gwiazdy z długów włączył się również były trener z Reymonta – Franciszek Smuda. Klub zalegał Smudzie ponad milion złotych, ale trener zdecydował się zrzec 300 tys. złotych swojego długu.

Klub przygotowuje również transferową niespodziankę dla kibiców. Testy medyczne przechodzi właśnie Marco Paixao, który ma dołączyć do Wisły Kraków.

(pt)

fot. wisła DrabikPany / Foter / CC BY

Najnowsze

Co w Krakowie