Zatrucia tlenkiem węgla. Jak uniknąć?

Zatrudnia tlenkiem węgla to ostatnio prawdziwa plaga. „Cichy zabójca” pojawia się znienacka,a atak może okazać się śmiertelny. Jak nie dać się zabić? Mieszkańcy będą się mogli tego dowiedzieć podczas spotkać na Czyżynach.

– W związku z zatruciami tlenkiem węgla, do jakich doszło w ostatnich tygodniach w Czyżynach, na prośbę mieszkańców organizuję wspólnie z MPEC dwa spotkania informacyjne na temat możliwości wymiany piecyka gazowego na system ogrzewania wody użytkowej z miejskiej sieci ciepłowniczej w ramach Programu Ciepła Woda Użytkowa – informuje radny Wojciech Krzysztonek.

Spotkania adresowane są do mieszkańców zasobów SM „Czyżyny”. Wezmą w nich udział udział m.in. przewodniczący Rady Miasta Krakowa, Bogusław Kośmider oraz przedstawiciele MPEC. Spotkania odbędą się:

– dla mieszkańców os. 2 Pułku Lotniczego 21 marca o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 155 (os. 2 Pułku Lotniczego 21, Aula);

– dla mieszkańców os. Dywizjonu 303 22 marca o godz. 18.30 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 (os. Dywizjonu 303, budynek nr 66, stołówka na I piętrze).

(ip)

fot. young@art via Foter.com

Najnowsze

Co w Krakowie