Zboczeniec grasował pod apteką! Został zatrzymany w pizzerii

fot. Straż Miejska Miasta Krakowa

Młody mężczyzna onanizował się przed apteką przy ul. Krowoderskich Zuchów. Obrzydliwe sceny widziały kobiety i dzieci. Gdy przybyła na miejsce staż miejska, to zboczeniec zdążył uciec. Parę godzin później delikwent został złapany dzięki czujnej aptekarce w pizzerii.  

Aptekarka powiadomiła straż miejską, że obrzydliwy zboczeniec onanizuje się przed apteką. Gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze, mężczyzna zniknął. Na szczęście kobieta posiadała nagrania z monitoringu. 

Po obejrzeniu filmów, straż miejska patrolowała całą okolicę w poszukiwaniu zboczeńca. Niestety akcja okazała się bezskuteczna. 

Później mężczyzna znów masturbował się pod apteką. Około godz. 19.00 z patrolem straży miejskiej skontaktowała się czujna aptekarka. Kobieta namierzyła zboczeńca, który miło spędzał czas w pobliskiej pizzerii. 

Funkcjonariusze odnaleźli delikwenta i poprosili o wyjście z lokalu. Mężczyzna przyznał się do obrzydliwych czynów i dostał mandat. Następnie funkcjonariusze wezwali policję, która przejęła dalsze czynności w tej sprawie.

Bulwersujące sceny przed apteką Otrzymaliśmy telefon od pracowniczki apteki mieszczącej się przy ulicy Krowoderskich…

Opublikowany przez Straż Miejska Miasta Krakowa Sobota, 15 czerwca 2019

Zobacz także