Zboczeniec grasuje po Krakowie! Podchodzi pod przystanki autobusowe i…

fot. Zarsthor, Wykop.pl

Uważajcie na tego oblecha i ostrzeżcie dzieci. W Krakowie zboczeniec staje przy przystankach i masturbuje się na oczach innych ludzi!

O tym zwyrolu mówi się od kilku dni, ale najwyraźniej on wcale nie zamierza się tym przejmować.

Zaczęło się od wpisu na serwisie Wykop:

„Kraków, ul. Siewna, przystanek Siewna Wiadukt (przy Biedronce i siłowni JustGym). Koleś obserwuje przechodniów i się masturbuje. Niestety żaden z przechodniów nie reaguje. Zdążyłem jedynie nagrać krótki filmik i zgłosić to pod 112, bo sobie poszedł.

Byłem akurat na siłce na piętrze i nie byłem pewny, czy zdążę dobiec i czy nie odjedzie busem. Widziałem go już tam kiedyś, ale dopiero teraz zauważyłem co tam porabia. Następnym razem na pewno zdążę dobiec, bo wygląda na to, że nie jeździ busem, a jedynie sobie tam przychodzi. Niestety nie wiem kiedy znowu go tam spotkam. 

Uważajcie w tym rejonie, obserwujcie i interweniujcie. Piszę, bo może ktoś jest z okolicy lub bywa w tym miejscu. Spróbujmy gościa złapać, bo nigdy nie wiadomo, jakie inne rzeczy porabia w czasie wolnym” – napisał jeden z użytkowników Wykop.pl.

Teraz sprawa się powtórzyła, a opisała ją jedna z użytkowniczek Facebooka.

„Uwaga zbok! O godzinie 14:40 starszy mężczyzna w okularach, około 60 lat onanizował się za gazetą na przystanku „Siewna Wiadukt”, obok Rossmana. W trakcie dzwonienia na policję, mężczyzna ubrał się i udał na inny przystanek „Siewna Wiadukt”, a później na ławkę obok bloku Mackiewicza 20.

Nie mogłam czekać do przyjazdu policji. Gdy wracałam tamtędy, policja szukała go, ale gdzieś zwiał. Nie wiem czy go znaleźli później, czy nie. Miał rozpiętą białą koszulę na długi rękaw, kremowe spodenki za kolana, czarne skarpetki, w ręce trzymał przeźroczystą reklamówkę. Widziałam już go w tej okolicy wcześniej na sto procent, więc informuję, bo przechodzi tamtędy dużo dzieci” – napisała użytkowniczka Facebooka.

Policja już zajęła się sprawą, ale w takich sytuacjach funkcjonariusze apelują o pomoc mieszkańców. Jeśli zobaczycie tego mężczyznę, dzwońcie pod 997 lub 112.

jk

zdjęcie tytułowe / fot. Zarsthor, Wykop.pl

 

Zobacz także