Zboczeniec polował na dzieci na Plantach!

Krakowianin zatrzymał 84-letniego zboczeńca, który spacerował po krakowskich Plantach wyszukując dzieci, by następnie się przed nimi obnażać. Do zatrzymania doszło, gdy jeden z przypadkowych przechodniów zauważył całą sytuację.

Strażnicy miejscy patrolując okolice krakowskich Plant zauważyli dwójkę szarpiących się mężczyzn i natychmiast z interwencją. Szybko okazało się, że to przechodzień, który próbował zatrzymać 84-lettniego zboczeńca obnażającego się na Plantach przed dziećmi.

Według ustaleń wynika, że mężczyzna chwilę przed zatrzymaniem obnażał się dwóm małym dziewczynkom siedzącym na ławce. Wszystko to zauważył przypadkowy przechodzień, który ruszył w pościg za zboczeńcem i po krótkim pościgu zatrzymał mężczyznę a wszystko to zauważyli strażnicy miejscy. Funkcjonariusze przekazali zboczeńca policji. 84-latek za wymachiwanie swoimi genitaliami najprawdopodobniej usłyszy zarzut zakłócania spokoju i porządku oraz obnażanie się w miejscu publicznym. O jego losie zdecyduje krakowski sąd.

(pt)

fot. Marcin Warszawski

Najnowsze

Co w Krakowie