Zima znowu zaskoczyła [zdjęcia]. Bardzo trudne warunki na drogach

Rano było ślisko, po południu oblodzenia wróciły. Zima znowu zaskoczyła. Na drogach w Małopolsce doszło do wielu wypadków i kolizji. W kilku miejscach samochody nie są w stanie pokonać oblodzonych podjazdów. Nadal obowiązuje ostrzeżenie o oblodzeniach na jezdniach i chodnikach.

Fot. Oświęcim112.pl

Na ulicy Śląskiej w Chełmku samochód ciężarowy wjechał do przydrożnego rowu. Występują utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują: JRG Oświęcim, OSP Chełmek oraz Policja.

Fot. Bochnia112,pl

„Na drodze wojewódzkiej 965, między miejscowościami Nowy Wiśnicz – Łąkta Górna – Żegocina, doszło do wielu zdarzeń drogowych które skutecznie uniemożliwiają przejazd. W miejscowościach Połom Duży oraz Muchówka (gm. Nowy Wiśnicz) samochody ciężarowe bezskutecznie zmagają się z podjazdami i blokują drogę. W miejscowości Łąkta Górna (gm. Żegocina) problemy mają również samochody dostawcze i osobowe” – informuje Bochnia112.pl Bocheński Portal Ratowniczy.

Fot. Powiat Krakowski 112

Już rano na drodze krajowej nr 7 w Węgrzcach doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Występowały utrudnienia w ruchu.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie