Zimowy „Ślizg”– jedziemy dalej!!!

Nie wiecie, gdzie wybrać się na narty albo deskę w tym sezonie, nie macie pomysłu, oczekujecie, że ktoś wam w tym pomoże, doradzi, pokieruje, zdradzi jakiś zimowy górski sekret… nie tylko narciarski… To trafiliście idealnie – opowie wam o tym Bartek Koszarek-Benkowy – człowiek, który zna Podhale jak własną kieszeń i wie najlepiej, gdzie wybrać się zimową porą poślizgać się na nartach lub snowboardzie.

Małopolska to raj dla fanów zimy, oferuje ona ponad 60 ośrodków narciarskich z bogatą infrastrukturą, zróżnicowane pod kątem trudności trasy narciarskie, dobrze utrzymane trasy biegowe czy szlaki skiturowe.
Z przyjemnością informujemy, że magazyn narciarski ŚLIZG w tym roku powstaje we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. W każdym z 8 odcinków dowiecie się, gdzie i jak spędzić czas zimą w Małopolsce.
W przerwie między zimowymi aktywnościami poznacie również bogatą ofertę kulturalną Małopolski. Ślizg zabierze Was w miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć. Pokaże także rozwiązania dla osób, które niekoniecznie najlepiej czują się na nartach czy snowboardzie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ślizg przypomina też aktywnie o bezpieczeństwie na stokach narciarskich czy szlakach górskich w ramach akcji MOT – #NajważniejszeWrócić.

Ślizg do zobaczenia w każdy czwartek o 17:05 na antenie TVP3 Kraków, a zaraz po premierze, o godzinie 18:00 na Facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej.
Obiecujemy, że dzieje się i będzie się działo! Do obejrzenia czeka na Was już pięć świetnych odcinków Ślizgu.
Koniecznie musicie to nadrobić. Tymczasem serdecznie zapraszamy do oglądania, czerpania inspiracji i korzystania z zimowych uroków Małopolski!

ŚLIZG odc. 5

Przed Wami 5 odcinek magazynu narciarskiego ŚLIZG ❗️ Kolejne ośrodki narciarskie, kolejna dawka zimowych informacji i przepiękne krajobrazy Małopolska ❤️W tym odcinku zabraliśmy Was do Stacja Narciarska "RUSIŃ-SKI", Słotwiny Arena i ich piękną Wieża widokowa Krynica Zdrój oraz Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane. Zobaczycie też relację z Oscyp Snowboard Contest, a na koniec czeka na Was Stacja Horników Wierch Białka Tatrzańska. ⛷ 🏂Gotowi na odcinek? 😁 Oglądajcie i wpadajcie do MałopolSKI – śnieg ❄️, zimowa aura i wspaniałe widoki gwarantowane ✅Odkryj Małopolskę Odkryj Beskid Sądecki / Discover the Beskid Sądecki Grupa Pingwina – Nuda się nie uda HSki – Szkoła Narciarska I Snowboardowa Tatry Super Ski TVP3 Kraków

Posted by Małopolska Organizacja Turystyczna on Thursday, February 3, 2022

MA

Najnowsze

Co w Krakowie