Złap znów rytm zakupów w Serenadzie

Ponad 160 sklepów w tym znane i lubiane marki jak ZARA, H&M czy Reserved. Tysiące produktów w atrakcyjnych cenach. To wszystko w komfortowych warunkach i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nadchodzący weekend to doskonały czas na większe zakupy. Z tego powodu w Centrum Serenada, w podziękowaniu za zaufanie i powrót klientów do centrum, przygotowano atrakcyjne prezenty za zakupy – idealne na majowe wypady funkcjonalne, wodoodporne głośniki bluetooth.

W Serenadzie się opłaca

Już w najbliższą sobotę – 8 maja, klienci Serenady będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej oferty, przygotowanej przez Centrum w podziękowaniu za zaufanie klientów powracających na zakupy. Za wydane 500 zł klienci będą mogli odebrać wyjątkowy prezent – funkcjonalny głośnik bluetooth.  Odbiór prezentu będzie możliwy wyłącznie w dniu zakupu w Punkcie Odbioru na Placu Spotkań (poziom +1). Warunkiem otrzymania jest przedstawienie maksymalnie trzech paragonów na łączną kwotę minimum 500 zł. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów, dlatego warto się pospieszyć! (szczegóły TUTAJ).

Powrót do normalności

Ceniona przez klientów za bezpieczeństwo i komfort przebywania Serenada działa ponownie w pełnym zakresie. Centrum to ponad 160 sklepów, w tym te najbardziej lubiane przez Krakowian jak Zara, Reserved, H&M czy VAN GRAAF, których tutejsze salony  należą do największych i najnowocześniejszych w Krakowie.  Na klientów odwiedzających Centrum  w najbliższych dniach czekają atrakcyjne promocje.

Bezpieczne zakupy w Serenadzie

Serenada, jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Krakowie, wprowadziła szczegółowe procedury sanitarne. Szeroko zakrojone działania informacyjne o zasadach bezpieczeństwa, ulokowanie przy każdym wejściu stojaków z płynem dezynfekującym, podajniki na rękawiczki regularna dezynfekcja toalet czy rutynowe i ciągłe działania Patrolu Dezynfekcyjnego to tylko część działań wprowadzonych do tej pory w Serenadzie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom Serenada to jedno z najbezpieczniejszych miejsc zakupowych na mapie Krakowa.

Centrum Serenada, Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie