Zmiana przed świętami. Biedronki będą czynne całą dobę

Chcesz uniknąć tłoków podczas zakupów, a koniecznie musisz udać się do Biedronki? Teraz będzie szansa na zakupy bez tłoków przy kasach.

Od dzisiaj sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Chodzi o to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych.

Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.

– Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Zmiany nie dotyczą wszystkich obiektów. W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowne informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

ml, inf. prasowa

Najnowsze

Co w Krakowie