Zmiany na ulicy Podgórskiej. Od poniedziałku zamknięty bulwar Kurlandzki

Od poniedziałku 5 września rozpoczyna się kolejny etap budowy mostu kolejowego nad Wisłą. W związku z tym zamknięty zostanie bulwar Kurlandzki, a na ul. Podgórskiej zmienia się organizacja ruchu.

 – W poniedziałek (5 września) rusza kolejny etap budowy mostów kolejowych nad Wisłą. W związku z pracami przy ostatnim przęśle, zlokalizowanym nad ul. Podgórską, Bulwar Kurlandzki zostanie zamknięty dla pieszych i rowerzystów. Objazd będzie wyznaczony chodnikiem wzdłuż ul. Podgórskiej – poinformowały Polskie Koleje Państwowe 

Dla rowerzystów został wyznaczony objazd. Mogą poruszać się ul. Podgórską po wyznaczonym pasie jezdni – na odcinku od al. Daszyńskiego do mostu Powstańców Śląskich. Na dalszym odcinku (od mostu do kładki ojca Bernatka) mogą korzystać z chodnika wzdłuż ul. Podgórskiej. Piesi zostali skierowani na obejście chodnikiem wzdłuż ul. Podgórskiej. 

Kierowcy na odcinku ul. Podgórskiej (od al. Daszyńskiego do mostu Powstańców Śląskich) będą mieć do dyspozycji po jednym pasie w każdym kierunku.  Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać co najmniej do wiosny przyszłego roku.

fot. PKP PLK SA

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie