Znajdź wymarzoną pracę w Krakowie

Już 19 października w Krakowie odbędzie się największy festiwal kariery studentów i młodych absolwentów – Absolvent Talent Days. Rekrutować będzie aż 110 pracodawców, a na uczestników czeka 750 ofert pracy, rozmowy z przedstawicielami firm i pierwsze doświadczenia zawodowe.

Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich – to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników już 19 października w ICE Kraków Congress Centre na Absolvent Talent Days. By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl.

Porozmawiaj z pracodawcą lub rekruterem firmy, do której chcesz aplikować

Absolvent Talent Days to okazja do rozmowy z potencjalnym pracodawcą i zbierania doświadczeń zawodowych. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Młodzi będą mogli zorientować się w najnowszych trendach na rynku pracy, przebierać w 750 ofertach zatrudnienia i poznać szczegóły współpracy w interesującej ich firmie. 

Uczestnicy dowiedzą się, co sprawdzają rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie kompetencje miękkie są obecnie cenione na rynku pracy. Poznają zakres obowiązków na wybranym stanowisku i kulturę organizacyjną firmy. To także dobra okazja do rozmowy o warunkach współpracy czy benefitach, jakie oferuje pracodawca.

materiały prasowe

Wybieraj spośród 750 ofert pracy prezentowanych przez 80 firm

Na uczestników jesiennej edycji Absolvent Talent Days w Krakowie czekają oferty pracy w liczbie niedostępnej na żadnym innym wydarzeniu poświęconemu karierze. 80 pracodawców poszukuje ponad 750 kandydatów. Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i  mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy.

Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie, i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Przyjdź do strefy szkoleń i dowiedz się czego nie uczą na studiach 

Uczestnicy Absolvent Talent Days mogą skorzystać z serii darmowych warsztatów i szkoleń z praktykami, podczas których dowiedzą się, jakie zawody i specjalizacje są najbardziej przyszłościowe, jak zarabiać na swojej pasji i jak znaleźć się w gronie 10 000 „Szczęśliwych Zatrudnionych” – osób, które znalazły pracę dzięki targom Grupy Absolvent.

Podczas Panelu Młodego Specjalisty pt. “Studiujesz, pracujesz? Znajdź sposób na wymarzoną pracę!” młodzi, którzy znaleźli pracę marzeń podczas poprzednich edycji wydarzenia, podzielą się swoimi doświadczeniami, czy i jak wiedza ze studiów przydaje się im w codziennej pracy.

materiały prasowe

Natomiast podczas Panelu Programów Managerskich uczestnicy Absolvent Talent Days w Krakowie dowiedzą się, jak skorzystać z oferty stażowej w największych firmach w Polsce.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w szkoleniu motywacyjnym Łukasza Jakóbiaka z 20m2, skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days w Krakowie!

Pobierz bezpłatny bilet na http://absolvent.pl/talentdays i zbieraj doświadczenia.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl.

Partner strategiczny: Jeronimo Martins

Partner technologiczny: Deloitte

Partner merytoryczny: Adecco, EY

Partner wspierający: BZ WBK, Cola, Motorola Solutions

Partner naukowy: AWF Kraków

Patronat honorowy: Ministerstwo Rozwoju

Patronat medialny: dlaStudenta.pl, Eurostudent, Krakow.pl, KRK News, Radio17, Startup Academy

zdjęcie tytułowe / materiały prasowe

Najnowsze

Co w Krakowie