Co znajdzie się pod estakadami kolejowymi? Przyjdź na debatę

Sklepy, kawiarnie, parkingi? Masz pomysł, jak zagospodarować tereny pod przebudowywaną przez PKP SA estakadą kolejową między ulicami Kopernika a Miodową? Przyjdź na debatę i zaproponuj swoje rozwiązania.

Swoje pomysły mieszkańcy będą mieli okazję przedstawić podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w najbliższą środę, 13 grudnia, o godzinie 17.00, w Miejskim Centrum Dialogu przy ul. Brackiej 10. 

W trakcie środowych konsultacji zostanie zaprezentowana obecna sytuacja dotycząca planowanej budowy oraz perspektywy zagospodarowania terenów pod estakadą. Druga część spotkania będzie przeznaczona na dyskusję połączoną z prezentacją uwag i pomysłów krakowian na temat urządzenia tego obszaru. Kolejne spotkanie z mieszkańcami w ramach konsultacji społecznych odbędzie się w styczniu.

Do 31 stycznia mieszkańcy mogą także przesyłać swoje uwagi i propozycje w formie papierowej lub elektronicznej na adres: Miejskie Centrum Dialogu, ul. Bracka 10, 31–005 Kraków lub dialoguj@um.krakow.pl.

Aby zapewnić jak najlepszy wybór optymalnego wariantu zagospodarowania wspomnianych terenów, zostanie powołany zespół zadaniowy ds. zagospodarowania terenów pod budowaną estakadą kolejową pomiędzy ulicami Miodową a Kopernika. W jego składzie znajdą się radni, architekci, urbaniści i miejscy aktywiści.

(wm)

fot. wm

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie