Znalazła na chodniku portfel wypchany pieniędzmi. Co zrobiła?

Musisz przeczytać

Wracająca z pracy kobieta znalazła na chodniku w rejonie ul. Grota Roweckiego w Krakowie portfel, w którym było 20 tys. złotych, karty bankomatowe i dowód osobisty. Kobieta pojechała na komisariat i oddała portfel z całą zawartością.

O znalezieniu portfela wypchanego pieniędzmi i przekazaniu go policji poinformowała krakowska Straż Miejska. Kobieta, która natrafiła na zgubiony przez kogoś portfel, to operatorka monitoringu straży miejskiej. W Wielki Piątek wracała z pracy do domu w Skawinie.

Tak niecodzienną historię opisuje Straż Miejska:

„Wyobraźcie sobie, że idziecie chodnikiem zadumani, bo to wszak Wielki Piątek, a przed wami leży coś na kształt portfela. Podchodzicie bliżej, no faktycznie portfel, jakiś taki… pękaty. Rozglądacie się wokół, szukając wzrokiem kogoś, do kogo może należeć, niestety… No cóż, zaglądacie do środka, a tam dowód osobisty, karty bankomatowe i kasa, dużo kasy, w sumie jakieś 20 tysięcy złotych.

I co robicie? Trudne pytanie? Nie czarujmy się, bardzo trudne. A właśnie w takiej sytuacji znalazła się Paulina – operatorka monitoringu straży miejskiej. Wracała dziś po dyżurze do domu i na wysokości Grota Roweckiego znalazła portfel z taką gotówką. Nie zastanawiała się ani chwili. Wsiadła do auta i pojechała do domu, do Skawiny. Ale najpierw odwiedziła komisariat policji. Opowiedziała co i jak, przekazała portfel z pełną zawartością i z taką myślą, że zrobiła coś fajnego na te Święta, pojechała do rodziny.

Niby nic, prawda? Ale najbliżsi Pauliny mogą być z niej dumni, bardzo dumni, my zresztą też, i to jeszcze jak!”

BRAWO!!!! – Redakcja KRKnews

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca