Znana linia autobusowa przywraca połączenia z Krakowa do Niemiec. Trzy kursy w kwietniu

Musisz przeczytać

Kolejny krok w powrocie do normalności. Firma przewozowa ″Sindbad″ poinformowała o wznowieniu kursów z Niemiec do Krakowa. Jeszcze w kwietniu do Krakowa przyjadą autokary z Kolonii i Stuttgartu.

Oczywiście, podczas kursów będą obowiązywały ograniczenia. Pasażerowie muszą mieć na twarzy maseczkę. Mogą za to liczyć na większy komfort, bo miejsce obok na pewno będzie wolne.

Oto najważniejsze zasady, o których przypomina przewoźnik.

  • – przy zakupie biletu klient zobowiązany jest podać numer swój telefonu kontaktowego oraz adres e-mail, w razie konieczności kontaktu w związku z ewentualnymi zmianami w realizacji kursu.
 •  
   – do czasu zniesienia restrykcji dot. zachowania dystansu społecznego, gwarantujemy pasażerom podwójne miejsce siedzące w autokarze, ponadto pierwszy rząd za kierowcą pozostaje niedostępny dla pasażerów,
 •  
   – każdy pasażer ma bezwzględny obowiązek posiadania i podróżowania w maseczce ochronnej,
 •  
   – pasażer, u którego widoczne będą objawy takie jak wysoka temperatura, kaszel, duszności, nie będzie mógł korzystać z przejazdu,
 •  
   – na pokładzie każdego autokaru znajdują się środki dezynfekujące do rąk,
 •  
   – każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się (przed podróżą) z wytycznymi dot. możliwości przekraczania granicy oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (do 3 maja obowiązuje 14-dniowa kwarantanna)
 •  
   – po każdym kursie autokary podlegają dezynfekcji specjalnymi środkami na bazie alkoholu, a po powrocie na bazę, pojazdy są dodatkowo kompleksowo ozonowane.

ml

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca