Znane miejsce ma problemy. Wymyślili, jak temu zaradzić

Musisz przeczytać

Jak wiele instytucji opartych na działalności turystycznej i opiekuńczo – wychowawczej, również i Ośrodek w Korzkwi dopadły poważne problemy finansowe. – Próbujemy w jakiś inny sposób utrzymać się na rynku i kierujmy naszą ofertę do naszych stałych bywalców, bez których ostatnie lata rozkwitu ośrodka byłyby niemożliwe – czytamy w komunikacie.
 
Ośrodek uruchomił pizzerię z dowozem i na wynos (w godzinach 13.00 – 19.00), w miarę możliwości planuje poszerzać ofertę gastronomiczną. Pizzę można również zamawiać wysyłając dzień wcześniej e-mail  korzkiew@fundacja.malopolska.pl z podaniem godziny dostawy, dokładnym adresem i telefonem. 
 
„W miarę odmrażania gospodarki i odblokowania przestrzeni parków oraz lasów, oferujemy Państwu odwiedzenie naszej przepięknej okolicy w Korzkwi i skorzystania podczas spacerów z naszej oferty „pizza na wynos”. Miejsc, gdzie będzie ją można skonsumować w przestrzeni ośrodka jest naprawdę wiele, a może już niebawem będzie można zrobić u nas klimatyczne kilkuosobowe rodzinne ognisko z kiełbaską. Liczymy, że oferta wakacyjna się utrzyma, może w zmienionej lekko formie, ale zrobimy wszystko by się do niej dopasować i zorganizować czas dla Państwa dzieci” – czytamy w komunikacie. 
 
Oferta dowozu pizzy na razie skierowana jest do mieszkańców gminy Zielonki i najbliższego otoczenia. Oferta znajduje się pod linkiem: www.osrodekwkorzkwi.pl lub na Facebooku https://www.facebook.com/korzkiew/.
jk
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca