Znasz tego mężczyznę? Szuka go policja!

Małopolska policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy pobicia. – Poszukiwany mężczyzna, 19 grudnia 2018 roku około godziny 12.30 przy ul. Bratysławskiej w Krakowie, dokonał naruszenia narządów ciała innego mężczyzny – informuje małopolska policja.

Komisariat Policji III w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Prądnik Biały prowadzi czynności w sprawie pobicia. W trakcie prowadzonego postępowania uzyskano nagranie monitoringu, na którym widać poszukiwanego mężczyznę.

Sprawca to mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wysportowany, średniej budowy ciała, ok. 185 cm wzrostu; w momencie zdarzenia widoczny zarost; ubrany w niebieskie dżinsy z podwiniętymi nogawkami, białe skarpety, kurtkę zimową koloru ciemnego, czarną czapkę, sportowe czarne buty, przez ramię miał przewieszoną czarną sportową torbę.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać anonimowo do Komisariatu Policji III w Krakowie telefonicznie na nr 12 61 57 244 lub mailowo na adres kp3@krakow.policja.gov.pl

Zobacz także